Nu a reușit primăvara încă să dea culoare timpului de afară, iar echipa noastră deja savurează primii stropi de soare în cadrul antrenamentului sportiv organizat de Sporter.

Spiritul de echipă, energia pozitivă și voia bună au fost ingredientele care au creat atmosfera dinamică. Antrenamentul a avut loc în parcul Valea Morilor, după o zi productivă de lucru, arhitecții, designerii și managerii toți la un loc, și-au dezmorțit puțin mușchii și au inspirat puțină primăvară în plămâni.

Exercițiile interactive și o cursă sportivă lejeră au reușit să degajeze atmosfera și să ne relaxeze puțin de la rutina zilnică.

Antrenorul a știut să ne țină în tonus pe tot parcursul antrenamentului, astfel am descoperit și talente sportive în echipa noastră, de aceea am hotărât să participăm și la Marathon-ul de duminică la cursa de 10km, ce va avea loc în Chișinău, vă ținem la curent și despre rezultatele acestei provocări sportive.

Vrei să afli costul pentru designul interiorului tău?

Răspunde la doar 3 întrebări și primește costul aproximativ.

    Despre ce tip de imobil este vorba?

    Care este suprafața imobilului?

    Unde se află imobilul?

    La ce email să trimitem oferta?

    Numele